Diéta - Úvod >> Diéty >> Vianočná diéta – nie na chudnutie

Vianočná diéta – nie na chudnutie

Vianočná diéta

Vianočná diéta – nie na chudnutie je určená na bezproblémové udržanie svojej váhy s minimálnou námahou. Veď predsa chudnúť cez Vianoce je asi nezmysel – veď žijeme len raz!!! A pokiaľ sa po Vianociach postavíte na váhu a bude rovnaká ako pred Vianocami, budete zo seba nadšený. A budete mať o jedno predsavzatie menej – o chudnutie. Pokiaľ máte už pred Vianocami nadváhu, tak aspoň po nich nebudete mať ešte väčšiu. Vyskúšajte vianočnú diétu.

Vianočná diéta Vám aspoň cez sviatky nebude prikazovať, čo máte jesť, ale je postavená tak, že len vymaže následky prejedania sa – to čo priberiete, zároveň aj schudnete.

Zásady vianočnej diéty:

  • 1. Doprajte si aj dobroty, ale pred každou z nich vypite pohár vody – upozorňujem, že pred každou!!!
  • 2. Nepite sladené nápoje, pokiaľ si bez nich neviete predstaviť sviatky, tak ich rieďte s vodou v pomere 1:1 – Dobrý trik ako schudnúť – resp. aspoň nepribrať.
  • 3. Na tanier si vždy naberte o 20% menej – vďaka tomu aj o 20% menej zjete.
  • 4. Každý deň majte aspoň 30 minút pohyb – prechádzka, šport,.... Najlepšie na chudnutie, resp. na udržanie váhy a aj pre Vás je, ak to vybavíte hneď ráno.
  • 5. Nejedzte pri televízore – stôl v obývačke majte bez jedla. Čo oči nevidia, to nezjedia!!!

Vyskúšajte týchto pár rád a možno si váhu nielen udržíte, ale pár dekov možno aj schudnete. Aspoň nebudete musieť toľko chudnúť od januára. Takže Vianoce si dokážete aj bez priberania. Držíme Vám palce.

Úspešné chudnutie je o správnych informáciách a o zmene pár návykov. Ak chcete schudnúť vyskúšajte „program na chudnutie“ na domovskej stránke „www.wellness-trener.sk“ .