Diéta - Úvod >> Diéty >> Rýchla diéta na chudnutie

Rýchla diéta na chudnutie

Rýchla diéta na chudnutie

Rýchla diéta na chudnutie vyžaduje disciplínu ale výsledok stojí za to. Musíte ale pochopiť, že ani s rýchlou diétou neschudnete 15 kíl za mesiac, pretože, to Vaše telo nezvládne. Rýchla diéta na chudnutie znamená schudnúť za týždeň 2 kilá, za mesiac cca 5-6 kíl.

Princípom rýchlej diéty na chudnutie je jesť správne potraviny, ktoré sú navyše zdravé. Nielenže sa Vám podarí schudnúť, ale navyše pomôžete aj svojmu zdraviu – nebudete pri rýchlej diéte na chudnutie nervózny a budete mať akú takú šancu, že po nej nepriberiete.

Rýchla diéta na chudnutie – jedlá (optimálne je jesť 4-5 krát denne, rýchla diéta na chudnutie by mala obsahovať cca 1200-1400 kcal za deň

1. Raňajky – nízkotučné mliečne výrobky, ovsené vločky, kvalitná šunka, knackebrot, vajíčka, výživový nápoj. PS: ak si chcete pomôcť výživovým nápojom, vyberte si iba veľmi kvalitný – pozrite si napríklad tento „výživový nápoj
2. Desiata – 1ks ovocia, sucháre, zelenina, nízkotučné mliečne výrobky,....
3. Obed – plané mäso (hydina) a zelenina, strukoviny,
4. Olovrant – zelenina
5. Večera – mäso bez prílohy, výživový nápoj, tofu, strukoviny, sucháre, knackebrot, mozzarella light,....

Takáto rýchla diéta na chudnutie je len všeobecná, treba ju prispôsobiť presne Vášmu telu. Doporučujeme jesť cca každé 3-4 hodiny, pričom musíte vypiť aspoň 8 pohárov vody za deň. Rýchla diéta na chudnutie musí obsahovať aj pohyb. Najlepšie dennodenne aspoň 30 minút – kondičné cvičenia.

Pokiaľ máte veľkú nadváhu alebo zdravotné problémy, poraďte sa s odborníkom na výživu alebo s lekárom. Rýchla diéta na chudnutie, Vám pomôže schudnúť prvé kilá.


Zaujímavé:
Diéta na chudnutie brucha
Dukanova diéta na chudnutie
Rýchle chudnutie“ – wellness-trener.sk
Ako schudnúť zo stehien a zadku?“ – akoschudnut.tym.sk

Pred držaním diéty by ste sa mali najprv poradiť so svojim lekárom!