Diéta - Úvod >> Diéty >> Jarná diéta na chudnutie

Zdravá diéta na chudnutie

Zdravá diéta na chudnutie

Jarná diéta na chudnutie – ktorá je najlepšia?

Ktorá diéta na chudnutie je na jar najlepšia? Vyberte si tú správnu a do leta schudnite.

Je obdobie, keď asi každého človeka s nadváhou napadne, že by bolo dobré do leta niečo schudnúť. Zvoľte si správnu jarnú diétu na chudnutie, aby ste z výsledkov neboli sklamaný. Samozrejme, že platí, že najvodnejšou diétou na chudnutie je aj na jar zdravá strava, dostatočný pitný režim a vhodne zvolený pohyb. Ale to už sú frázy, ktoré človek stále počúva, ale určite chcete vedieť, ktorá konkrétna diéta je pre Vás vhodná na chudnutie. Bezhlavá jarná diéta na chudnutie, nikdy neprinesie trvalý efekt, ale z množstva diét som vybral pre Vás dve, ktoré by Vám mohli pomôcť do leta schudnúť – Dukanova diéta a 90 dňová diéta na chudnutie.

Tieto dve diéty ako tak spĺňajú princíp správneho chudnutia, aj keď sa po nich môže dostaviť jojo-efekt. Pre bližšie info o týchto diétach si kliknite na články o nich - Dukanova diéta a 90 dňová diéta na chudnutie.

Nezabudnite pri týchto diétach na dostatočný pitný režim, to znamená vypiť aspoň 2 litre tekutín denne – najlepšie čistú vodu a zaraďte do svojho týždenného plánu aspoň 3 krát kondičnú pohybovú aktivitu, pretože pohyb Vám pomôže nielen spáliť kalórie, ale aj spevniť svalovú hmotu, čo zrýchli Váš metabolizmus a následne sa Vám bude ľahšie chudnúť a výrazne zvýšite svoje šance na to, že po schudnutí nepriberiete – viac o pohybe a cvičení pri chudnutí nájdete v článku cviky na chudnutie.

Pokiaľ si myslíte, že teóriu o chudnutí ovládate, ale aj napriek tomu sa Vám nepodarilo schudnúť, alebo chcete schudnúť pod odborným dohľadom a mať niekoho, kto Vás pri chudnutí bude správne viesť, pozrite si nezáväzne podrobnejšie info o programe na chudnutie (kliknite), ktorý Vám konečne môže pomôcť schudnúť a nepribrať.


Zaujímavé – www.wellness-trener.sk:
Výpočet BMI
jedálniček na chudnutie
Vaši wellness tréneri Alenka a Adam