Diéta - Úvod >> Diéty >> Jablková diéta

Jablková diéta

Jablková diéta

Jablková diéta je nenáročná a trvá tri alebo šesť dní. Táto diéta sa skladá výlučne z jablka. Takže celé tri dni musíte jesť iba jablká. Je vedecky dokázané, že tí čo jedia jablká sú štíhlejší ako tí čo ich vôbec nekonzumujú.

Jablká obsahujú veľa vitamínov, taktiež vápnik, horčík, magnézium a cennú vlákninu, ktorá popoženie váš metabolizmus. Zlepšuje zdravie srdca, metabolizmu, krvného obehu a hlavne imunitu. Jablková diéta Vás zbaví nečistôt a taktiež zlepší Váš vzhľad pleti. Jablká si v tejto diéte môžete pripraviť podľa vlastného gusta, či už čerstvé, v šalátu alebo na hocijaký iný spôsob. Nezabudnite piť veľa čistej vody, nesladenú minerálku alebo bylinkový čaj.

Program na chudnutie, ktorý funguje na 1.pokus! Schudnite raz a navždy! Garancia schudnutia. Kliknite na www.wellness-trener.sk

Program Jablková diéta
  • Prvý deň: Jedzte celý deň iba jablká.
  • Druhý deň: Taktiež celý deň jablká ale na obed zeleninový šalát z jablkami
  • Tretí deň: Celý deň jablká, na obed zeleninový šalát z jablkami a môžete pridať celozrnné pečivo

    Všetky ostatné ale aj prvé dni si môžete meniť podľa seba, je ale dôležité aby obsahovali hlavne jablká.

Ak vás nudí jesť stále iba jablká môžete si pripraviť šalát ktorý bude obsahovať ľubovoľné ovocie. Napríklad jablká, pomaranč, mandarínku, kivi, banán, ananás. Všetko to nadrobno nakrájajte a nasypte do misky a zamiešajte. Vznikne veľmi chutný šalát, ktorý Vám pomôže schudnúť a očistiť organizmus od škodlivín. Dodá Vám množstvo vitamínov ktoré sú dôležité pri chudnutí.Pred držaním diéty by ste sa mali najprv poradiť so svojim lekárom!